O nas

Doświadczenie

Jesteśmy na rynku  od 1994 roku. Realizujemy remonty w formule od A do Z  pod klucz. Wykonujemy projekty wnętrz, także mebli na zamówienie bez względu na stopień trudności zlecenia. Jesteśmy profesjonalistami, posiadamy referencje zarówno od klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Naszą przewagą są lata praktyki, doświadczenie oraz umiejętność współpracy z wymagającymi klientami.

Zakres prac

Realizujemy wszystkie trudne projekty, współpracujemy z najlepszymi architektami w Warszawie. W naszej ofercie znajduje się pełny zakres usług remontowo-wykończeniowych.

Usługi remontowe pod klucz A-Z

Jak pracujemy

Doradzamy klientom, którzy przy naszym wsparciu zawsze decydują się na najlepsze rozwiązania. Nadzorujemy przebieg prac remontowych oraz dostarczamy niezbędne materiały budowlane. Naszą mocną stroną jest wysoka jakość i terminowość.

Prezentacja wideo

Zapraszamy do obejrzenia przykładowych realizacji. Wszechstronność i kompleksowość naszych usług przekłada się na wiele korzyści dla klienta. Pracując z nami, nie musi martwić się o materiały budowlane czy nadzór nad robotnikami. W sytuacjach problematycznych pomożemy znaleźć najlepsze rozwiązanie, mając na uwadze zarówno budżet klienta, jak i estetykę oraz funkcjonalność wnętrza po remoncie.